Logo

Odpocznij bez dziecka w ciągu dnia

Wypoczynek rodzica
Szczęśliwe dzieci

Zajęcia dla dzieci

Oferujemy dzieciom szereg zajęć dostosowanych do ich wieku.

Rysowanie, kolorowanie, dorysowywanie, łączenie w pary, szukanie podobieństw i różnic. Zabawy rozwijające motorykę małą, uczące precyzji z elementem rywalizacji.
Zabawa piankoliną. Przygotowywanie pacynek i zabawa w teatrzyk, czyli wspaniała nauka zachowań społecznych rozwijająca mowę, wyobraźnię i oddziałująca terapeutycznie. Zabawa w oparciu o emocje, rozmowa o emocjach, strojenie różnych śmiesznych min, lepienie z plasteliny. Malowanie farbami na papierze oraz malowanie foliowego witrażu. Rysowanie i pisanie w surowej kaszy mannie lub bułce tartej.

Zabawy muzyczne na zabawkowych instrumentach, słuchanie muzyki dla dzieci podczas prac zwłaszcza klasycznej. Zabawy logiczne, zabawy w detektywa, gry pamięciowe memo, odgadywanie marek samochodowych. Zajęcia z podstaw tańca, śpiewanie, zajęcia z savoir-vivre, zabawy z piłką, gra w kręgle, proste, łatwe i bezpieczne podstawowe ćwiczenia sportowe, podstawy języka angielskiego i podstawy języka hiszpańskiego w zabawie. Jeśli pogoda będzie sprzyjać na pewno wybierzemy się na spacer oraz zorganizujemy zabawy na świeżym powietrzu.
Niemowlęta
Opieka nad nimi to oczywiście troska o bezpieczeństwo, przewijanie, karmienie, mówienie do dzieci łagodnym tonem, śpiewanie piosenek i kołysanek, czytanie bajeczek, zabawa odpowiednimi do wieku dziecka zabawkami, maskotkami, grzechotkami. Układanki, zabawa kolorami, pisanie paluszkiem po sypkich produktach np. po kaszy lub bułce tartej itp., toczenie piłki, zabawy pacynkami, słuchanie różnych dźwięków. Dysponujemy trzema matami edukacyjnymi dla maluszków. Posiadamy odpowiednią antyalergiczną pościel dla niemowląt, kocyki, chusteczki nawilżające firmy Dada. Nianie elektroniczne są dostępne jeśli będą potrzebne.
Dzieci od 1 do 7 lat
Każde z dzieci na czas opieki będzie nosiło na ręce opaskę odblaskową z nazwą firmy.
Na spacerach będą ubrane w kamizelki odblaskowe z nazwą firmy.
Zajęcia dydaktyczne wszystkie dostosowane do wieku dziecka. Dysponujemy kredkami, flamastrami, kredą, plasteliną, farbami, pędzlami, papierem kolorowym, bibułą, nożyczkami, klejami, skakankami, piłką, gumą do skakania, puzzlami, układankami, grami, książeczkami do czytania, książeczkami do rysowania, zabawkami, odtwarzaczem CD, karaoke, pacynkami do teatrzyku itp. Wieczorami będziemy organizować dzieciom kino bajkowe korzystając z naszego projektora.

DO NAJBLIŻSZEGO WYJAZDU POZOSTAŁO

-1195

dni

13

godzin

55

minut

41

sekund

Najnowsze galerie