Logo

Odpocznij bez dziecka w ciągu dnia

Opiekunowie

Osoby z doświadczeniem w opiece nad dziećmi do lat 3 i do lat 7, chętne do współpracy z nami zapraszamy do kontaktu.

ewelina_bialek

Ewelina Białek

Jestem uczennicą technikum o profilu turystycznym ze specjalnością : animator czasu wolnego.
Z zamiłowania jestem harcerką z wieloletnim stażem. Od trzech lat prowadzę 33 Gromadę Zuchową „Nieustraszeni" w Lipie. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję. Nic nie cieszy mnie bardziej niż to, że wartości, które przekazuję zuchom, wpływają pozytywnie na ich życie a oni sami chętnie rozwijają swoją wyobraźnię, kreatywność i ciekawość świata. Lubię łączyć zabawę z muzyką. Gram na gitarze od 6 lat. Moją drugą życiową pasją jest jazda konna.
Ilona_Siembida
Ilona Siembida

Jestem studentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, kierunek Pedagogika specjalna. Jestem harcerką z wieloletnim stażem. Od 2015 roku z powodzeniem prowadzę 33 Gromadę Zuchową „Nieustraszeni". Dlaczego praca z dziećmi sprawia mi taką przyjemność? To pewnie zasługa drzemiącego w każdym z nich potencjału, który możemy wspólnie odkrywać i kreatywnie rozwijać! Cenie sobie piękno przyrody, dlatego wolne chwile spędzam na górskich wędrówkach.


Agnieszka_Zuchowska
Agnieszka Żuchowska

Jestem nauczycielem z zamiłowania, ze sportem w sercu, absolwentką pedagogiki wczesnoszkolnej i oligofrenopedagogiki. Swoją działalność z dziećmi rozpoczęłam w 2011 roku w Przedszkoliadzie, gdzie jako promotor i instruktor zarażałam sportem najmłodsze dzieci. Wielokrotnie organizowałam różne eventy sportowe i olimpiady nie tylko dla przedszkolaków. W pracy z dziećmi stawiam na ich twórczość i spontaniczność.

magdalena_filipowska__Copy_
Magdalena Filipowska
Opieka nad dziećmi to dla mnie przyjemność. Jestem absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego I stopnia Pedagogiki. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi.

DO NAJBLIŻSZEGO WYJAZDU POZOSTAŁO

-1195

dni

15

godzin

10

minut

19

sekund

Najnowsze galerie