Logo

Odpocznij bez dziecka w ciągu dnia

Wypoczynek rodzica
Parent Leisure
Szczęśliwe dzieci
Szczęśliwy rodzic

Dlaczego My?

Zajmujemy się organizowaniem weekendowych wyjazdów turystycznych dla rodziców (dziadków lub opiekunów prawnych) z małymi dziećmi, oferując pełną opiekę dla dzieci na miejscu wypoczynku.

Wiem jak ciężko jest „złapać oddech” i znaleźć czas dla siebie kiedy wychowujemy małe dzieci. Znam to doskonale z doświadczenia. Wychowuję moje Słoneczko od 2012 r. Tak też, dojrzała we mnie decyzja o połączeniu moich wieloletnich doświadczeń, umiejętności i zainteresowań z pracą.
Chciałabym zaprosić Was, drodzy zapracowani rodzice na wspólne weekendowe wyjazdy wraz z Waszymi małymi dziećmi, podczas których dzieci pozostaną pod opieką naszych wykwalifikowanych opiekunów. Opieka dotyczy tylko dzieci od 6 miesiąca do 7 roku życia.

W ciągu tych weekendów zaopiekujemy się Waszymi Skarbami w miejscu pobytu tak, abyście mogli spędzić ten wolny czas tak, jak Wam się podoba, a po udanym dniu odbierzecie swoje dzieci na czas noclegu. Dzieci będą pod opieką doświadczonych i wykształconych opiekunów, którzy zorganizują im bardzo dużo zajęć, zabaw, spacerów itd.
Wyjazdy będą się odbywać w weekendy (za wyjątkiem czasu Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy) na terenie Polski. Będą to zarówno wyjazdy autokarowe oraz z dojazdem własnym. Wyjazdy autokarowe będą nie dalsze niż 300 km od miejsca wyjazdu ze względu na małe dzieci.

Przyjmujemy również zlecenia od grup zorganizowanych (rodziny, grupy przyjaciół, przedszkola, firmy). Zapraszamy do kontaktu.  

Priorytetem dla firmy jest bezpieczeństwo dzieci, wysoki standard usług i pozytywne nastawienie, które ułatwia nam wszystkim codzienność.
Doceńmy piękno kraju, jakim jest Polska.
Doceńmy czas wolny, w którym możemy nabrać energii do życia i pracy.
Wierzę w to, że korzystając z naszych usług wrócicie Państwo do swoich domów zrelaksowani i uśmiechnięci.

Czego Wam i Sobie również życzę.
Serdecznie zapraszam.
Do zobaczenia na wyjeździe.
Anna Kiszka

DO NAJBLIŻSZEGO WYJAZDU POZOSTAŁO

-1195

dni

14

godzin

23

minut

39

sekund

Najnowsze galerie